partneři

Moravskoslezský kraj

• Ostravsko-beskydské šedesátky 2017 podpořil Moravskoslezský kraj finančně v rámci projektu „Podpora významných sportovních akcí v Moravskoslezském kraji a sportovní reprezentace Moravskoslezského kraje na mezinárodní úrovni v roce 2017“. Z poskytnutých finančních prostředků byly zakoupeny převážně ceny pro závodníky.

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

• Je spolupořadatelem celého seriálu soutěží – Českého halového poháru. Podílí se finanční podporou, organizační a metodickou pomocí při pořádání všech soutěží halového poháru.

Krajské sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

• Je spolupořadatelem soutěže. Podílí se finanční a materiálovou podporou.

Hasičský záchranný sbor

• Je spolupořadatelem soutěže. Podílí se materiální pomocí ve formě překážek včetně dopravy a zapůjčením el. časomíry včetně obsluhy.

K.B.K. fire

• Je dlouhodobým podporovatelem činnosti SDH Michálkovice. Na činnosti se podílí jak finanční podporou, tak materiální pomocí ve formě uvolňování svých zaměstnanců, využití techniky společnosti apod.

MŠMT

• Podporuje činnost SH ČMS včetně SDH Michálkovice poskytováním finančních prostředků na konání akcí a činnosti jednotlivých oddílů mladých hasičů

Městský obvod Michálkovice

• Podporuje činnost oddílu Mladých hasičů Michálkovice poskytováním finanční a materiálové pomoci. Soutěž podpořila poskytnutím dotace z rozpočtu na zakoupení cen pro závodníky.

msk   CHP logo  HZSMSK  infovize  logo barevne s textem   logo   MSMT logo bez textu CMYK

banner logo